Super hry

23. října 2008 v 10:00 | werunqa |  ♥Hry♥
Zákony schválnosti 6 (srandičky)
1.1MB
Zahrajte si další díl vypečené online hry Zákony schválnosti, ve kterém bude tentokrát vaším úkolem znepříjemnit mladému nešťastníkovi jeho pracovní den. Pokuste se mu provést co nejvíce nepřístojností, které ho naprosto znechutí a navíc zesměšní před nadřízenými.


Holubova pomsta (srandičky)

hodnocení: 8
Holubova pomsta (srandičky)
1.1MB
Poštovní holub byl již od útlého věku cvičen k tomu, aby roznášel zprávy po celém okolí. Jeho majitel mu nedával skoro žádné krmení a nutil ho létat jen ty nejnáročnější trasy, které nebohého opeřence velmi vyčerpávaly. Jednoho dne se však milý holub rozhodl, že se řádně pomstí.


Zákony schválnosti 5 (srandičky)

hodnocení: 10
Zákony schválnosti 5 (srandičky)
0B
Škodolibost opět vládne světu aneb další díl oblíbené online hry Zákony schválnosti je tady. Vaším úkolem v pátém pokračování této kultovní série je poškádlit mladého Casanovu, který si k sobě na večeři pozval svou milovanou dívku.


Veselý lachtan (srandičky)

hodnocení: 10
Veselý lachtan (srandičky)
791.6KB
Zahrajte si zábavnou oddechovou hru Veselý lachtan, ve které je vaším úkolem nasytit sympatického lachtana Swoopa. Snažte se pochytat co nejvíce ryb a dalších vodních živočichů, kterými se tento rozverný ploutvonožec živí. S přibývajícími levely se nabízejí stále větší možnosti potravy.


Paparazzi (srandičky)

hodnocení: 9
Paparazzi (srandičky)
1.9MB
Práce fotografa v bulvárních novinách může být velmi rizikovým povoláním. Rozhněvané hvězdy a jejich bodyguardi dokáží čas od času vlezlým fotografům nepěkně upravit fasádu. Pokud si chcete vyzkoušet práci paparazziho bez rizika, zahrajte si skvělou online hru Paparazzi.


Beauty Resort (srandičky)

hodnocení: 10
Beauty Resort (srandičky)
4.1MB
Jestliže jste jako malé děti občas snili o tom, že budete v dospělosti provozovat vyhlášený salón krásy, ve kterém budete plnit všemožná přání náročných klientů k jejich naprosté spokojenosti, váš dětský sen se vám může díky povedené online hře Beauty Resort na chvilku splnit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama